Katrs produkts ir kā mākslas darbs, kurā tiek ielikta daļiņa no komandas sirds 
 

Par mums

Mēs esam ar sirdi veidots ģimenes uzņēmums, kurā satiekas vairākas paaudzes un mūsu pamatvērtība ir sadarbība, lai veidotu augstākās kvalitātes, precezitātes aksesuārus.

Mēs nododam mūsu zināšanas un mīlestību ne tikai viena otrai, bet mēs tās ieliekam ik vienā mūsu produktā, ko īpaši novērtē ikviens mūsu klients. 

Aksesuāri

Mattea specializējas dekoratīvajos spilvenos un tādos aksesuāros kā piespraudes, matu lentes, matu stīpas, rokassprādzes, auskari, kaklarotas. Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus - dabīgā āda, dabīgais zīds, zīda samts un Swarovski kristāli.

Lai sasniegtu šādus standartus, mēs izmantojam autentisku tehniku, kur katra ziedlapiņa tiek veidota un krāsota individuāli, pietuvinot dabīgajai ziedu formai un toņiem.

Dizains

Mattea veic arī individuālus pasūtījumus, strādājot ar katru klientu personīgiPēc iespējas maksimāli palīdzam ikvienam īstenot viņu individuālās vēlmes, piepildot viņa sen lolotos sapņus, individuāli sazinoties! 

Vērtības 

Ikviens mūsu produkts ir 100% roku darbs, tāpēc neeksistē 2 identiski vienādi aksesuāri. Tie ir unikāli, īpaši un neatkārtojami - tāpat kā mūsu klienti.